Wyzwanie #treningowylipiec

wyzwanie

Wyzwanie: lipcowa motywacja

Cześć! Jeśli śledzicie mnie na Instagramie to już wiecie, że w poniedziałek, pierwszego lipca, ruszyło wyzwanie #treningowylipiec.

Ma ono na celu zmotywować nas do podejmowania regularnej aktywności fizycznej. Jego przebieg jest bardzo prosty i w żaden sposób nie określam z góry co dokładnie masz robić. Jestem zdania, że każdy powinien trenować tak jak lubi, bez zbędnej presji i kierowania się modą. Jeśli lubisz biegać to biegaj, jeśli fascynują Cię spacery to spaceruj, jeśli pole dance to Twoja pasja- to to rób! Nie musisz chodzić na siłownię, bo wszyscy chodzą czy taka jest moda.

Efektywne treningi to takie, które są robione regularnie. Co z tego, że podczas biegania spala się dużo kcal, skoro pójdziesz biegać raz na dwa miesiące, bo bardzo tego nie lubisz? No właśnie nic! Dlatego wybierz takie aktywności, które szczerze sprawiają Ci przyjemność!

Jakie są zasady?

Bardzo proste!

  1. Pobierasz planszę do uzupełniania swoich treningowych poczynań. Otrzymasz ją jeśli zapiszesz się do NEWSLETTERA [tutaj]
  2. Plansze możesz wydrukować lub trzymać je w telefonie i za pomocą aplikacji Instagram puszczać w świat.
  3. Przed przyłączeniem do naszego wyzwania, zastanów się, ile treningów jesteś w stanie wykonać w tym miesiącu. Nie zakładaj zbyt wielu jednostek. Po pierwsze jak Ci się nie uda, to się zniechęcisz. Następnie- regeneracja również jest ważna! No i po trzecie: taka aktywność ma się u Ciebie utrzymywać cały czas, a nie tylko od święta. Przez miesiąc dasz radę trenować 6 razy w tygodniu, ale w kolejnym miesiącu już wysiądziesz.
  4. Nie zapomnij o oznaczeniu mnie na udostępnionej przez siebie planszy (@lelcia), a najlepiej udostępniaj ją codziennie!

Poniżej pokażę Wam, jak na dzień dzisiejszy wygląda ta aktywność u mnie:

wyzwanie treningowy lipiec
Plansza została stworzona w programie CANVA

Podsumowanie

Mam nadzieję, że weźmiesz udział w naszym wyzwaniu i z satysfakcją będziesz odznaczać kolejne, wykonane jednostki treningowe!

Jeśli nie masz pomysłu na treningi zawsze możesz zerknąć na mój Instagram, tam co chwilę pojawiają się proste zestawy treningowe. Kilka z nich znajdziesz też na blogu:

Jeśli potrzebujesz wsparcia i ułożenia planu treningowego pod swoje możliwości oraz dostępne sprzęty, możesz wykupić u mnie opiekę trenerską, a także żywieniową:

Wszystkim życzę powodzenia! Dajcie proszę znać w komentarzu, czy dołączycie do wyzwania i jaką aktywność fizyczną wybieracie!

Pozostałe wpisy, które mogą Cię zainteresować:

Dodaj komentarz