Posłuchaj mnie na:

O nas

EWELINA BUDZYŃSKA

TRENERKA I DORADCA ŻYWIENIOWY

Propagatorka zdrowego odżywiania i aktywnością fizycznej. Obecnie studentka psychodietetyki. Założycielka firmy Lelcia, która od 2016 roku pomaga w zmianie stylu życia na zdrowszy.

Jej zawodowym celem jest uświadomienie jak największej ilości osób, że warto się ruszać i zwracać uwagę na to, co spożywamy.

W wolnym czasie trenuje, spaceruje z psem, sporo czyta i podróżuje.

PAMELA DROŻDŻ

DIETETYCZKA KLINICZNA

Dietetyczka ze specjalizacją z dietetyki klinicznej. Posiada kilkuletnie doświadczeniem w pracy z pacjentem, a z firmą Lelcia związana jest od 2019 roku. W tym czasie pomogła setkom osób zadbać o swoje żywienie.

Specjalizuje się w zaburzeniach hormonalnych, chorobach jelit oraz dietetyce sportowej. Perfekcyjnie bilansuje diety roślinne, w tym wegańskie. Lubi jeść smacznie i prosto, co przekłada na współpracę z pacjentem.

W dietetyce stawia na budowanie długotrwałych nawyków żywieniowych oraz omijanie niesprawdzonych strategii żywieniowych i suplementów o wątpliwym działaniu. Pracę opiera na twardych dowodach naukowych. Uwielbia się rozwijać i poszerzać swoją wiedze, uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach.

Prywatnie interesuje się kosmetologią, w wolnych chwilach trenuje siłowo, a najlepiej odpoczywa przy dobrym serialu i sushi.

PIOTR KACZMARCZYK

TRENER OSOBISTY

Trener personalny z kilkuletnim doświadczeniem. Specjalizuje się w treningu funkcjonalnym, kształtowaniu sylwetki i powrotach po kontuzjach.

W pracy stawia na swobodną atmosferę, chociaż jest profesjonalistą. Uczęszcza na wiele specjalistycznych szkoleń i kursów, a także stale współpracuje z fizjoterapeutami.