Ile zarabiam w mojej firmie?

ILE-ZARABIAM W MOJEJ FIRMIE LELCIA

Cześć! Dzisiaj prezentuje Wam trzeci odcinek mojego podcastu! Dowiecie się z niego sporo o mojej działalności gospodarczej. Ile zarabiam, jakie są wady i zalety prowadzenia własnej firmy, która funkcjonuje on-line, a całą pracę wykonuję z domu. Poruszę również kwestię rozwoju, a także porażek. Mam nadzieję, że materiał Was zaciekawi!

Podcastu możecie przesłuchać także na poniższych platformach:

4 komentarze

  1. Fajnie się słuchało! Jednak miałam wrażenie, że nie ma chwili w której nabierasz oddech żeby kontynuować mówienie 😅 zdaję sobie sprawę, że to kwestia obróbki podcastu, ale przyzwyczaiłam się do takich wersji, gdzie ta przerwa jest. Bardzo fajnie że chcecie żeby brzmiało to idealnie i czysto, ale może warto spróbować puścić jeden odcinek „na czysto”?
    Treści ciekawe! Przekazane wszystko na chłopski rozum, czekam na więcej ❤️

    1. Oddechu staraliśmy się nie wycinać, ale jak coś palnęłam głupiego to wtedy nie da rady inaczej tego wyciąć 🙁 a też często są przestery na mikrofonie jak za bardzo oddycham 🙂 to póki co dopiero trzeci materiał jaki złożyliśmy w życiu, więc cały czas się uczmy, ale oczywiście dziękujemy za uwagi!

  2. Hej Ewelina, ciekawy podcast, masz bardzo zdroworozsądkowe podejście 🙂
    P.S. Nie wiem czy to celowe, ale masz nadal odnośnik do kubków, a mówiłaś, że się skończyły więc może warto usunąć żeby nie było niedomówień 🙂

    1. Tak, wiem, będziemy to usuwać, ale najpierw musimy utworzyć stronę do której ten odnośnik będzie kierować 🙂 Dzięki za miłe słowa!

Dodaj komentarz